↑ Return to Aktuality

Tábor 2018

LETNÍ SKAUTSKÝ TÁBOR 2018

plakát tábor 2018

Přihlášky stahujte zde:

přihláška 2018

posudek zdravotní způsobilosti

 

O místě kam máme letos namířeno:

Táborová základna Údolí sýčků se nachází v Paseckém žlebu v podhůří Jeseníků. Děti budou spát v podsadových stanech po dvou (podsadové stany mají pevnou podlahu, na posteli molitany s potahem, deky, kapsáře, a také je v každém stanu polička). Naše kapacita je 30 dětí – tábory neděláme obrovské, chceme, aby se děti stihli všechny poznat a aby celý tábor spolupracoval po celých 11 dní.

V tábořišti je suché WC – latrína, umývárna se sprchou. Vše v přírodním stylu, tak jak to máme rádi 😉 V tábořišti je jedna pevná chata, kde je kuchyně a malé zázemí. K ní je připojena zastřešená jídelna. Plus máme k dispozici jeden hangár v případě špatného počasí.

V okolí je spousta památek a míst, které můžeme navštívit – hrad Sovinec, muzeum času ve Šterneberku a mini ZOO v Jiříkově, nové koupaliště v Pasece a krásná příroda všude kolem.

Cestovat budeme vlakem – ze Starého Města směr Olomouc-Uničov, pak kousek autobusem a pěšky. Zavazadla nám vozí speciální auto, takže si každý vezme na cestu pouze batůžek.

 

0768e11546_100598111_v1